Windows 10 Saatler Kala

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

evet çalıştırdım şöyle hata veriyo

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocalar ben senelerdir win7 -xp ikilisini kullanıyordum win8'e bir türlü alışamadım , win10 da  win8 gibi mi ne dersiniz 

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@MustyKTE  http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=616936  bunu indir bununla yap yükseltmeyi 

@Tnrsk windows versiyonun hangisi pro mu home mi vs mi? 

@spawm win8e alışamama durumu başlattan dolayısıyla windows10a adapte olabilirsin sıkıntı yok ama birden geçiş yapma istersen bu kadar ileri teknolojiye zor alışırsın :B

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

@MustyKTE  http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=616936  bunu indir bununla yap yükseltmeyi 

@Tnrsk windows versiyonun hangisi pro mu home mi vs mi? 

@spawm win8e alışamama durumu başlattan dolayısıyla windows10a adapte olabilirsin sıkıntı yok ama birden geçiş yapma istersen bu kadar ileri teknolojiye zor alışırsın :B

:D aynen hocam başlat ekranı nefretlik bir durumdu benim için birde görev yöneticisi var düşman başına bile gelmesin işlemin kaynağını görüntüleme dosya konumunda açamama veya kaynağı zorla kapamama gibi özellikleri vardı hatırladığım kadarıyla herşeyi abü paylaşayım mı abü bak internet var gibi sacma sapan sarıyordu ona gıcık oldum hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@spawm hocam görev yöneticisi gayet güzel her türlü durdurma kapatma öncelik atama kaynağı açma gibi işlemler var sıkıntı yok win8de de vardı bu :/ başlat menüsü win10 da daha iyi durumda win8 gibi değil win7 ve win8.1 kırması yapmışlar çok hoş yalnız win10 da daha fazla bunu paylaşayım mı şunu paylaşayım mı olayı var onları kurulum esnasında veya kurduktan sonra ayarlardan kapatabiliyorsun sıkıntı yok. Tek sıkıntı çekeceğin arayüz diye düşünüyorum ben.

ss 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eyvalllah hocam biraz bilgilendim şu kasvetli zamanlarımı geçireyim, gececem inşallah

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

versiyon home hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@Tnrsk  

NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43 

bu keyi dener misin bi aynı hatayı verecek mi verirse pcyi yeniden başlatıp dener misin bi. madem sıfırdan format atıyorsun niye home sürümü yüklüyorsunki pro yükle :/

pesimistzombie tarafından 03/Ağu/15 15:20 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

8.1 single language kurulu tablet vardı upgrade ettim Windows 10 Home single language ye upgrade oldu bir an bu sefer bu sürümde rdp Açıktır diye Hevesle açtım ama yine hüsran :( 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@SeRDaR hocam 8.1 home ve core için https://github.com/binarymaster/rdpwrap şöyle bir olay vardı win10 için de çıkacaktır mutlaka. 

Toplam Hit: 41833 Toplam Mesaj: 427
windows 10