folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kuranda Ki Çelişkili Sureler

Kuranda Ki Çelişkili Sureler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

bunu bi izle :)

Çantacı Necmi ilgen Abi - Şinasi 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

@stillalive

kendimize yavaş yavaş çektik denen nedir hocam sen bana onu söylermisin?

@handsome

dünyadan bahsediliyor orada galaksiden değil benimde belirtmiş olduğum dünyaya göre hareketsiz olduğuydu yani güneşin dünya etrafında dönmediğiydi.

@by_kamu

amacım şu soru işaretlerinin cevabını bulabilmek ve iman zayıflığını giderebilmek..

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek

Bana iman zayıflığını giderebilmekten çok, insanları bir şeylerden uzaklaştırmaya ve şüpheye düşürmeye çalışıyorsun gibi geldi :)

Ama insanın lafı esastır. Öyle algılayalım :)

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    :| hocam madem iman zayıflığını gidermek istiyon, yaşadığın yerlerde bi üniversite olmadı imam hatip lisesi vardır. oralardan biriyle görüşsen çok mantıklı bi acıklama yaparlar =s
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

" Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim."            

imzandan anlaşılıyor baya birşeyler.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    kurandada yazar senin dinin sana benim dinim bana diye o yüzden başkalarını uzaklaştırmak hiçmi hiç amacım değil. ancak şunu da görüyorum ki böyle konularda soru sorulunca sadece eleştiri olarak cevap geliyor. konuyu açtığımdan beri  üç sayfa oluştu ancak sorduğum sorulara cevap vermeye çalışan bir kişi bile olmadı. soru sormaktamı suç oldu artık?

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Artek
    Artek's avatar
    Erkek

Ateistmisin ? Burdaki genç beyinleri yıkayıp Kendine mürid mi bulmak istiyon.

Sen kimsin Allah'ın gönderdiği Kelamı sorguluyosun. höö 0.o ?

http://www.indirbe.com - Hep indir Full indir - - 2010
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

by_kamu bunu yazdı:
    -----------------------------
    :| hocam madem iman zayıflığını gidermek istiyon, yaşadığın yerlerde bi üniversite olmadı imam hatip lisesi vardır. oralardan biriyle görüşsen çok mantıklı bi acıklama yaparlar =s

bunu dene ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:

" Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim."            

imzandan anlaşılıyor baya birşeyler.

imzamdan kıyamet gününe inandığım ve dolayısıyle dine inandığım açıkça ortaya çıkıyor hacı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    çeviri yapan yanlış yapmış diyanet işleri başk. yanlış yapmışa inanmıyorsunda rab mı yanlış yapmış onamı inanıyorsun :) :) diyoruz anlamıyorsun senin istedigin rab yanlış yapmış mı olmalı?

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 26353 Toplam Mesaj: 172