folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

Ayrica isim ve logoya bu kadar takinilmasi, milletin ne kadar sekilci oldugunun bir göstergesi. Ne yaptiginin, ne yapacaginin önemi yok. Bugün bunu begenmeyenler yarin muhtemel verdigi az kömürü, makarnayi, ranti elestirecek. Ki begenilmemesinin bir sebebi de akapenin gidicegi korkusu :)

Hocam lafın banaysa diğer yorumlarımdan görüşümün ne oldugu öğrenebilirsin , partiden beklenti büyük isim ve logo konusunda daha dikkatli olunması gerekirdi , dediğin gibi bizim millet şekilci

Millet şekilciyse ona göre bi şekil yapmak siyaset zaten hocalar aksi halde herkesin partisi kendine göre İYİ zaten .)

Bu arada İYİ dedikleri şey eski türk bayrağı değil mi şimdilerde moda herkesin arabasında İYİ yazıyor ; millet Dirilişten fırlamış karakter gibiydi şimdi Meral hazır bala kondu yaban arısı gibi tayyip yakında o diziyi kaldırır demedi demeyin .)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Partide 2 ermeni sayısız kürt var.

Salt Türkçülük yapacak falan diyenler vardı onlara buradan selamlarımı iletiyorum.

Bu devirde bu düzende siyaset köçekliktir. 

Ülkede halihazırda yaklaşık 30 milyon devşirme/islamcı ve komünist insan varken salt Türkçülük yapan parti hele ki milliyetçi geçinenlerin büyük çoğunluğu Türk-İslamcıysa baraj altı kalmaya mecburdur. O yüzden siyaset işi günümüzde salt Türkçülükle yapılamaz. Onu ancak kürtçü pkk sempatizanları, radikal islamcılar ve suriyelileri ülkeden atıp vatandaşlıktan çıkardıktan sonra (Bknz. Kurtuluş Savaşı ve sonrası yaşananlar) yapabilirsin. Ülkenin neredeyse yarıya yakını Türk kelimesini duyunca kinleniyor. Bu zamanda öyle bir parti kuramazsın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Salt Türkçülük yapacak falan diyenler vardı onlara buradan selamlarımı iletiyorum.

Ülkede halihazırda yaklaşık 30 milyon devşirme/islamcı ve komünist insan varken salt Türkçülük yapan parti hele ki milliyetçi geçinenlerin büyük çoğunluğu Türk-İslamcıysa baraj altı kalmaya mecburdur. O yüzden siyaset işi günümüzde salt Türkçülükle yapılamaz. Onu ancak kürtçü pkk sempatizanları, radikal islamcılar ve suriyelileri ülkeden atıp vatandaşlıktan çıkardıktan sonra (Bknz. Kurtuluş Savaşı ve sonrası yaşananlar) yapabilirsin. Ülkenin neredeyse yarıya yakını Türk kelimesini duyunca kinleniyor. Bu zamanda öyle bir parti kuramazsın.

Doğru söylüyorsun. Ben de kuramamaktan ziyade kurulmasın ve kurulmayacak düşüncesindeyim.

Bir yanlış düzelteyim salt Türkçülük yapan parti ülkede yok. Başına sonuna kıçına ek getirerek Türkçülük yapılmaz. Türkçülüğün iki basit temeli ve dümdüz giden bir çizgisi var.

Bunun dışında Kurtuluş Savaşı örneğiyle yapılması gerekenleri yazman çok hoşuma gitti :) Bir kurtuluş savaşına daha ihtiyaç var diyebiliriz bundan yola çıkarak.

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

Ayrica isim ve logoya bu kadar takinilmasi, milletin ne kadar sekilci oldugunun bir göstergesi. Ne yaptiginin, ne yapacaginin önemi yok. Bugün bunu begenmeyenler yarin muhtemel verdigi az kömürü, makarnayi, ranti elestirecek. Ki begenilmemesinin bir sebebi de akapenin gidicegi korkusu :)

Hocam lafın banaysa diğer yorumlarımdan görüşümün ne oldugu öğrenebilirsin , partiden beklenti büyük isim ve logo konusunda daha dikkatli olunması gerekirdi , dediğin gibi bizim millet şekilci

Umit sözüm sana degil. Sende millet sekilci oldugu icin bu partinin de düzene ayak uydurmasi gerektigini söylüyosun(diye anladim ben(:)

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Doğru söylüyorsun. Ben de kuramamaktan ziyade kurulmasın ve kurulmayacak düşüncesindeyim.

Bir yanlış düzelteyim salt Türkçülük yapan parti ülkede yok. Başına sonuna kıçına ek getirerek Türkçülük yapılmaz. Türkçülüğün iki basit temeli ve dümdüz giden bir çizgisi var.

Bunun dışında Kurtuluş Savaşı örneğiyle yapılması gerekenleri yazman çok hoşuma gitti :) Bir kurtuluş savaşına daha ihtiyaç var diyebiliriz bundan yola çıkarak.

Ne yazık ki öyle. Ülkenin yeniden bir kurtuluşa ihtiyacı var ama bu kez savaşla değil siyasetle yapılması elzem.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

insanlarla dalga geçmekten sıkılmadılar. 

imza.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Ne yazık ki öyle. Ülkenin yeniden bir kurtuluşa ihtiyacı var ama bu kez savaşla değil siyasetle yapılması elzem.

Bu savaşın top tüfek tankla olmasına lüzum yok. Siyasetle olmasına hiç lüzum yok. Savaşacak insanımız var ancak siyasetin köçeklik olduğu bu devirde kurtuluş için siyaset yapacak köçek bulamayız. 

Ben çok bencil değilim. Ben ölmeden düzenin değişmesine lüzum yok :) Ama siyasetten, tavizden, yalakalıktan, döneklikten uzak; çizgisi dümdüz bir ideal ile her şey düzene girer. Acelemiz yok kıyamete kadar vakit bol...

iyibu! yeniden..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

logo ampul a benzemiş ama iyidir sırf benzerlikten ampul dan oy alacaktır şekle bakıp oy veren dolu.

İYİ kayı boyu sembolü diye uyduruyorlar diye düşünüyorum.

bugün açıklanacak bakalım

edit: Gerçekten İYİ miş hayırlı olsun.

siberturq tarafından 25/Eki/17 11:14 tarihinde düzenlenmiştir

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dün gece siftah yapmışlar.

https://mobile.twitter.com/oatesli/status/922924914935455745

http://m.ensonhaber.com/meral-aksenerin-partisinin-adi-iyi-parti.html#

Lazmania61 tarafından 25/Eki/17 11:05 tarihinde düzenlenmiştir

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

iyimiş :D :D

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
Toplam Hit: 29070 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti