folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Her Fethulah'ın bir zamanlar söylediklerini doğru bulan mutlaka fetöcü değil. Adam zamanında hoş konuşmuş gönül almış bir sürü insanı kandırmış ama sonradan gerçek yüzü ortaya çıkmış. Birisi için Fetöcü demek için, önce o kişinin işbirliği yaptığı ispatlanmış olmalı. Bunun için çeşitli kanıtlar var. ByLock yazışmaları, İstihbarat raporları, tanık ifadeleri (Tanıklar da yalan söyleyebilir), belgeler bilgiler ve daha neler. Bahçeli rakibini karalamak için Fetöcü der, Akşener onu karalamak için ibne der. Elde bir kanıt olmadığı sürece bunlar hep birer iddia kalır. İkna olmak kişiye kalmış bir şey. İkisi de senelerdir birlikte çalışmışlar ve yolları ayrılana kadar diğerini tanıyamamışlarmı.
    emrah20 tarafından 14/Eki/17 23:51 tarihinde düzenlenmiştir

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Feto hakkında olumlu ne demiş bilmiyorum Akşenere oy vermicem , maalesef barajı geçebileceğide zannetmiyorum. Fakat feto hakkında olumlu konusanların ağababasını uzaklarda aramayın 

He bide illa Ağustos’ta değilde mayısta kongre olsun muhabbeti var. Darbe olacağını bildiği için illa mayıs demiş , iyide darbe olsa fetöcüyse zaten her türlü başa geçmeyecekmiydi illa mayışayım başa geçmesi lazımdı. 

Şu büyük resmi gören arkadaşlara bayılıyorum. Kafalar güzel 

Edit: mayıs değil haziranmış 

umit tarafından 15/Eki/17 02:22 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

arkadaşlar çok merak ediyorum oy vermiycem diyorsunuz peki o halde ;

kimisi kadrosu zayıf falan demiş kimiside barajı geçemez filan demiş..  hayır anlayamadığım mevcut partilerin sanki kadrosu çok iyimiş gibi konuşuyorsunuz. mesela son  seçimlerde vatan partisinin adaylarını gördünüz mü hiç araştırdınız mı? kimdir nedir baktınız mı? hangi parti olursa olsun illerin milletvekili adaylarının ilk 3 sırasına bir bakın kimdir nedir necidir? bu memlekete ne faydaları yada zararları olmuştur. bi bakın.

barajı geçemeyecek diye inandığınız güvendiğiniz insanlara oy vermeyecekseniz ne yapmayı düşünüyorsunuz aynı insanlar tarafından monoton hale gelmiş bir stratejiyle yönetilmeyi mi tercih ediyorsunuz? pkk nın sözcüsü hdp bile barajı geçti yahu. akp ilk geldiğinde iktidar oldu bi düşünün. şu barajı geçemez muhabbetleri tamamen akıl tutulmasıdır. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

bana çok sempatik geliyor ama kafamda bir soru işareti var; onca insanı içeri tıktıran, rozetini söktüren, kökünü kurutan bu adamlar neden meral akşenerin kuyusunu kazmıyor_?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı

bana çok sempatik geliyor ama kafamda bir soru işareti var; onca insanı içeri tıktıran, rozetini söktüren, kökünü kurutan bu adamlar neden meral akşenerin kuyusunu kazmıyor_?

reklamlamın iyisi kötüsü olmaz.

ayrıca toplumda karşılıkları var toplumumuz mağduriyeti seviyor,ters tepecektir bu tür uygulamalar.

Örnek : şekil A AKP 'nin ikitidara gelme şekli ve sürekli aynı taktiği uygulaması.

"mağduriyet"

Edit : Ayrıca algı oprerasyonlarıyla yıpratıyorlar, gayette uğraşıyorlar.Sadece mağdur görünmesinler diye çaktırmıyorlar.

siberturq tarafından 15/Eki/17 14:04 tarihinde düzenlenmiştir

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

1-->Akşenerin fetöcü olmadığına lafım :  Meral Akşener fötöcü bir kaltak ise neden  hala içeride deil ? Hadi amın feryatlarının içeri almadığı kimse kalmadı onu da alsınlar hadi? niye büzükleri yemiyor mu?

2--> Akşenerin fetöcü olduguna lafım : Zaten baş fetöcü sırık ve amk oğulları dışarda bozdağ dışarda şu bu o dışarda yani gerçek fetöcüler dışarıda ülke yönetiyorlar(öyle sanıyorlar) evet hepsi dışarda akşener de dışarda ozaman o da fetöcü bahçeli bunagı da fetöcü dışarda kim varsa gerçek fetöcüdür?

Kayisi koparmisin reyiz .)

anlamadım pampa ne dedin çözemedim :D

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    Seminerist bunu yazdı

Bu kadına oy vericektim ama eskiden fetö hakkında olumlu şeyler söylemiş , bahçeliye inat oy atmak istiyorum fakat vermicem.İşin ucunda fetö var, oç her taşın altından çıkıyor :) Şimdi düşünüyorum olaya bu açıdan baktığımız zamanda bugün bekir bozdağ ın , melih gökçeğin ve birsürü eski fetöcü-akpli vekilin hala akp de büyük rol aldığını görüyoruz.Mantıklı olarak düşünürsek meral fetöcüyse akp fetönün babasıdır. Kim ne belli değil aq , son 3 seçimlerde oy vermedim bu senede vermicem gibi .

Ben de oy kullanmayacağım. Her kafadan bir ses çıkıyor beynim bulandı resmen. AKP'den memnun olmasam da en azından fetoyu temizliyor. Ya akşener veya başka biri fetonun adamı olur da başa geçince ülkeyi uçuruma sürüklerse ?

Aq teknoloji ülkelerindeki vatandaşlar gibi fetoyle pkkyla siyasetle falan değil de bilimsel gelişmelerle yorsaydık zihnimizi keşke. 

Bizle daşşşşak mı geçiyon haci abiii. Erdoğan dışarda bekir bozdağ dışarda ve bilimum yandaşları dışarda amk hangi temizlikten bahsediyorsun sen yav ? Hulusi Akar dışarda ? VAT DA FAK amk yav. 

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hiçbir partiye oy vermiyicem hayatım boyunca vermedim sonrada vermiyicem ısık göremiyom çünkü :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

... Ümmetçilikle, arap g*tü yalamayla ..

Arap g*tü yalamak lafını biraz daha açar mısın ?

Bahsettiğin şey doğrudan din ise, İslam a böyle hakaret edemezsin...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    Seminerist bunu yazdı

Bu kadına oy vericektim ama eskiden fetö hakkında olumlu şeyler söylemiş , bahçeliye inat oy atmak istiyorum fakat vermicem.İşin ucunda fetö var, oç her taşın altından çıkıyor :) Şimdi düşünüyorum olaya bu açıdan baktığımız zamanda bugün bekir bozdağ ın , melih gökçeğin ve birsürü eski fetöcü-akpli vekilin hala akp de büyük rol aldığını görüyoruz.Mantıklı olarak düşünürsek meral fetöcüyse akp fetönün babasıdır. Kim ne belli değil aq , son 3 seçimlerde oy vermedim bu senede vermicem gibi .

Ben de oy kullanmayacağım. Her kafadan bir ses çıkıyor beynim bulandı resmen. AKP'den memnun olmasam da en azından fetoyu temizliyor. Ya akşener veya başka biri fetonun adamı olur da başa geçince ülkeyi uçuruma sürüklerse ?

Aq teknoloji ülkelerindeki vatandaşlar gibi fetoyle pkkyla siyasetle falan değil de bilimsel gelişmelerle yorsaydık zihnimizi keşke. 

Bizle daşşşşak mı geçiyon haci abiii. Erdoğan dışarda bekir bozdağ dışarda ve bilimum yandaşları dışarda amk hangi temizlikten bahsediyorsun sen yav ? Hulusi Akar dışarda ? VAT DA FAK amk yav. 

agam bizimle eglenir

Toplam Hit: 29083 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti