folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

1-->Akşenerin fetöcü olmadığına lafım :  Meral Akşener fötöcü bir kaltak ise neden  hala içeride deil ? Hadi amın feryatlarının içeri almadığı kimse kalmadı onu da alsınlar hadi? niye büzükleri yemiyor mu?

2--> Akşenerin fetöcü olduguna lafım : Zaten baş fetöcü sırık ve amk oğulları dışarda bozdağ dışarda şu bu o dışarda yani gerçek fetöcüler dışarıda ülke yönetiyorlar(öyle sanıyorlar) evet hepsi dışarda akşener de dışarda ozaman o da fetöcü bahçeli bunagı da fetöcü dışarda kim varsa gerçek fetöcüdür?

Kayisi koparmisin reyiz .)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı

Tabii ki abd israil ingiltere projesi. Tam fetöcü vatan hainidir.

Ona inanan çok kişi var ama hocam ben sizin gibi düşünüyorum. Ülkücü bir parti olmadığınıda belirtmiştir. Ne emir alıyorsa onu yapıyorlar.

Bulunduğun yerden memnun değilsen yerini değiştir. Ağaç değilsin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Yıllarca MHP'ye gönül ve emek vermiş, 7 sülalesi milliyetçi olan bir adam olarak bahçeli'nin gemisinin artık bizim rotamızdan çıktığını net olarak görüyorum.

Ümmetçilikle, arap götü yalamayla Türkçülük kavramını ezip geçmiş bahçeli. 

Meral Akşener'i aktif olarak destekleyeceğim.

Türk'lük için MHP'den, AKP'den medet umuyorsanız bir kere daha düşünün.

Düşüncelerine saygı duymakla birlikte bazı düşüncülerine sonuna kadar katılıyorum ancak Meral Akşaner in kuracağı parti ülkücü bir parti olmayacaktır. Yani şu anda çoğu Ülkücü MHP nin bu siyasetini beğenmezken Meral akşanerinde kuracağı partiyi beğenmeyecektir. Sonuç olarak benim düşüncelerimi temsil edecek bir parti mecliste olmayacaktır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

şunu önceden belirtmek isterim herhangi bir partiye üyeliğim yoktur milliyetçi olduğum için mhp biraz daha sıcağım.Devlet bahçeli için vurduruyor diyolar kasetin RTE de olduğu söyleniyor sizce böyle birşey var mıdır ?

Hocam tolleme ya :) :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Benim oyum Akşener e. Her türlü boku yiyip orospu evlatlığı yapanlar hala da yapmaya devam ediyor. %100 güvenmiyorum bu karıya ama el mecbur  dinozorun gitmesi için akşanere verecez. Ha ülkenin amına koyulacak o belli ha öyle ha böyle ama en azından biraz da bu koysun koyacaksa.

Öncelikle selamlar hocam yazınızı okudum her şeye katılıyorum lakin Bahçeli olayına ben biraz farklı bakıyorum. Şu şekilde düşünelim bir şirket var ve bu şirketi üç kişi yönetiyor. Bir de yöntemi kurulu var tabi kararların hepsi yönetim krurulunda alınmaktadır. Yani senin onay vermediğin bir şeye yönetim kurulunda onay gelirse sen onay vermesen bile kabul ediliyor. Hal böyle olunca ister istemez kabul etmiş oluyorsun. Mecliste oylama videoları bulunmaktadır. Hiç bir MHP li millet veikili idamın kaldırılması için evet oyu vermemiştir. Neyse gelelim ikinci konuya aynı örnek üzerinden devam edelim. Şimdi yönettiğin bir şirkette ya da kurumda senin kararlarının kabul edilmiyor siye sen istifa eder misin. Ya da şu şekilde düşünelim o zaman ülke yönetiminde tek milliyetçi partisin ve istifa edeceksin. 

Neyse hocam diğer düşüncelerinin hepsine katılıyorum ama Devlet Bahçeli ve İdam olayını bir de bu şekilde düşünmek gerekiyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Ailem ve benim tüm oylarım Meral abla ya...Fetocu diyenlere kulak aşmamak gerekir.Öyle söyleyen siyasi partiler geçmişte alayı fetocuydu zaten

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Meral akşener fetöcü diyen ağır çomardır 

gönül isterdi ki partinin başında Özdağ olsun ama partide olması bile yeterli benim için

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

mhp oylarini bolmekten baska bir sey yapacagina inanmiyorum.

bahceli basinda oldukca mhp'nin durumu weekend at the bernie's.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı

Bu kadına oy vericektim ama eskiden fetö hakkında olumlu şeyler söylemiş , bahçeliye inat oy atmak istiyorum fakat vermicem.İşin ucunda fetö var, oç her taşın altından çıkıyor :) Şimdi düşünüyorum olaya bu açıdan baktığımız zamanda bugün bekir bozdağ ın , melih gökçeğin ve birsürü eski fetöcü-akpli vekilin hala akp de büyük rol aldığını görüyoruz.Mantıklı olarak düşünürsek meral fetöcüyse akp fetönün babasıdır. Kim ne belli değil aq , son 3 seçimlerde oy vermedim bu senede vermicem gibi .

Ben de oy kullanmayacağım. Her kafadan bir ses çıkıyor beynim bulandı resmen. AKP'den memnun olmasam da en azından fetoyu temizliyor. Ya akşener veya başka biri fetonun adamı olur da başa geçince ülkeyi uçuruma sürüklerse ?

Aq teknoloji ülkelerindeki vatandaşlar gibi fetoyle pkkyla siyasetle falan değil de bilimsel gelişmelerle yorsaydık zihnimizi keşke. 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

geçen seçimden sonra oy kullanmayacağıma dair kendi kendime söz verdim. Eğerki oy verecek olsaydım barajı aşması için ilk seçimde oy verirdim.

Şayet kadro sağlam olursa ki tahminim (hissiyatım) yeteri kadar merkez ağırlıklı bir parti olamayacağı konusunda . Diğer seçimlerde de destekleyebilirdim.

Emme velakin oy kullanmıycam işte.

Toplam Hit: 28886 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti