folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

özellikle menderes'in anılması beni rahatsız etti açıkçası ama objektif bakınca zaten akp'nin ve mhp'nin yerinde olması gereken bir parti.  mecliste insanlar sosyal demokrat, muhafazakar, liberal diye ayrılmıyor; dindoş, layığhh, terörüs diye ayrılıyor malesef

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

@Florenzi
    @izzmarit
    @VEXTA

Sizi gidi klavye başı delikanlıları, komandoları, bordo berelileri sizi.

Toplu halde cevap vereyim. Belki bir işe yararda ders alırsınız.

Sahte isimlerin arkasından atmak tutmak çok kolay tabi, az benim kadar DELİKANLI olunda profilinizde bilgi paylaşın.

Benim gözümde, insan diyemeyeceğim Müsfette, Ziyan ve boş adamdan başka bişe değilsiniz, Gereksiz zaman kaybı olacağı için sizlerle geçmiş konularda tartışmayı cevap vermeyi kestim, he siz korktu kaçtı demeye devam edin benim için problem yok.

Forum kurallarında KÜFÜR yasak, siz küfür ediyorsunuz diye size küfür edecek değilim, tabiki ŞİKAYET hakkımı kullanacağım, sizler TAHRİBAT'ın kalitesini düzeyini düşüren üyelersiniz. Umarım sevgili yönetim bunun gereklerini yapar.

Not: Kara liste benim bi tarafımdan(ki kıçım olur) uydurduğum bişe.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Konu piç olmasa şaşardım zaten :)

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

Konu piç olmasa şaşardım zaten :)

fetö sevicileri ülkeyi piç ettiler konuyu mu piç etmeyecekler ?

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

@Florenzi
    @izzmarit
    @VEXTA

Sahte isimlerin arkasından atmak tutmak çok kolay tabi, az benim kadar DELİKANLI olunda profilinizde bilgi paylaşın.

Benim gözümde, insan diyemeyeceğim Müsfette, Ziyan ve boş adamdan başka bişe değilsiniz, Gereksiz zaman kaybı olacağı için sizlerle geçmiş konularda tartışmayı cevap vermeyi kestim, he siz korktu kaçtı demeye devam edin benim için problem yok.

Forum kurallarında KÜFÜR yasak, siz küfür ediyorsunuz diye size küfür edecek değilim, tabiki ŞİKAYET hakkımı kullanacağım, sizler TAHRİBAT'ın kalitesini düzeyini düşüren üyelersiniz. Umarım sevgili yönetim bunun gereklerini yapar.

şunu biri banlasın allah rızası için ya milletin sinirlerini geriyor her konuda 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Bir rahat durun arkadaş partiye kuran kadın, kavga eden sizsiniz. Önümüzdeki seçimlerde aldığı sonuca göre birbirinize küfredin, doğmamış çocuğa Don biçmek sizinki. 

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    MuTReFT bunu yazdı

@Florenzi
    @izzmarit
    @VEXTA

Yav sen neden bahsediyorsun :D burda 100e yakin insanla gercekte gorustum, 20siyle duzenli gorusuyoruz yiyip iciyoruz. Sen adini yazmissin aferin delikanli :D @0x656e nin selami var, listeye beni de eklesin diyor. Tam liste gonderecegim sana bi bos zamanda.

Sen ozur dileyecektin isid sehitleri konusunda, o is noldu? 

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı

@Florenzi
    @izzmarit
    @VEXTA

Yav sen neden bahsediyorsun :D burda 100e yakin insanla gercekte gorustum, 20siyle duzenli gorusuyoruz yiyip iciyoruz. Sen adini yazmissin aferin delikanli :D @0x656e nin selami var, listeye beni de eklesin diyor. Tam liste gonderecegim sana bi bos zamanda.

Sen ozur dileyecektin isid sehitleri konusunda, o is noldu? 

konuyu özet geçsene hocam ya da link ?

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

http://www.haber7.com/siyaset/haber/2455921-aksenerden-once-davrandi-logosu-bile-ayni

Bunlar sırf hazineden para almak için parti kuruyorlar.. Birde ak partiyi yıkmak için benzer logo basıyorlar amaçları da zaten en başta yaşlı insanların kafasını karıştırıp ak parti logosu diyerek kendi partilerine oy basmalarını sağlamak :) Bunlar emine ülker tarhan'ın kurduğu parti (anadolu partisi) gibi dükkanı kapatıp giderler.. 2019 seçimlerinde ak parti ciddi oy kaybı yaşayacak gibi görünüyor. MTV ve diğer zamlardan sonra birde arabaların cam filmlerine yasak gelmesi nedeniyle millet isyan ediyor zaten. Devlet cam filmlerinden başka uğraşayacak bir şey bulamamış.. Muayeneden geçerken bile ağır kusur diye damga basıyorlar bildiğim kadarıyla. Herkesin anası bacısı var ve arabanın arkasında bebeğini emziren kadınlar, kadın sürücülere öküz gibi bakan milletle mi uğraşsınlar.. Bunları hiç mi düşünmemiş devlet.. Çokta koyu olmamak şartıyla makul bir koyuluğa (1-2 numara) yasak gelmeseydi iyiydi..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shed510
    Shed510's avatar
    Erkek

İyi parti siyasette uzun süre barınabilir mi bilmiyorum ama parti ismi, sloganları ve logo çok basit geldi bana... 

İnsanın İçindedir hakikat, dışarısı sadece manzara !!!
Toplam Hit: 29262 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti