folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

@Florenzi
    @izzmarit
    @VEXTA

Sizi gidi klavye başı delikanlıları, komandoları, bordo berelileri sizi.

Toplu halde cevap vereyim. Belki bir işe yararda ders alırsınız.

Sahte isimlerin arkasından atmak tutmak çok kolay tabi, az benim kadar DELİKANLI olunda profilinizde bilgi paylaşın.

Benim gözümde, insan diyemeyeceğim Müsfette, Ziyan ve boş adamdan başka bişe değilsiniz, Gereksiz zaman kaybı olacağı için sizlerle geçmiş konularda tartışmayı cevap vermeyi kestim, he siz korktu kaçtı demeye devam edin benim için problem yok.

Forum kurallarında KÜFÜR yasak, siz küfür ediyorsunuz diye size küfür edecek değilim, tabiki ŞİKAYET hakkımı kullanacağım, sizler TAHRİBAT'ın kalitesini düzeyini düşüren üyelersiniz. Umarım sevgili yönetim bunun gereklerini yapar.

Not: Kara liste benim bi tarafımdan(ki kıçım olur) uydurduğum bişe.

Nasıl bir nesebi gayri sahih insansın çözemedim. Ne desem alaya mı alsam küfür mü etsem tepki mi göstersem bilemedim.

Beni de ekle listeye sen.

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

iyimiş :D :D

Maklubeyle logonun alakası nedir ? Benzetemedim. Sen zamanında çok yedin herhalde hocam benzettiğine göre. Bilinçaltına işlemiş demek ki.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

basın acayip ilgi gösteriyor bu ilgi akp kuruldugundada olmustu

abd veriyor cokuyu

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı

Maklubeyle logonun alakası nedir ? Benzetemedim. Sen zamanında çok yedin herhalde hocam benzettiğine göre. Bilinçaltına işlemiş demek ki.

La benim arabanın jantları da böyle. Beni de tutup götürmesinler.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

http://www.mynet.com/haber/politika/meral-aksenere-buyuk-sok-suc-duyurusu-yaptilar-3346327-1 

http://www.mynet.com/haber/politika/iyi-partinin-logosu-ve-slogani-menderes-turelin-mi-3344703-1 

bakalım çok iyi oldu bu durum akp için benzine zammı kimse konuşmuyo şuan

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Zaten anonim bi logoydu basta duzeltsinler ozgun bisey olsun 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı

La benim arabanın jantları da böyle. Beni de tutup götürmesinler.

Ahhahzzhzhs ya . 

Bir cacik olmaz su saatten sonra . Hicmi akpnin kurucu kadrosu yanasmaz su partiye . Adam akilli 2 tane isim gelmez . 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Takvim gazetesi bugün Akşener hakkında haber yapmış hep :

https://www.takvim.com.tr/guncel/2017/10/25/aksener-iyi-asirmis

https://www.takvim.com.tr/guncel/2017/10/25/akseneri-parlatma-gorevini-dogan-medyasi-ustlendi

https://www.takvim.com.tr/guncel/2017/10/25/batinin-gozdesi-maklube-partisi

https://www.takvim.com.tr/guncel/2017/10/24/meral-aksenerin-logosu-alay-konusu-oldu

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

ben oy verir miyim su an bilmiyorum ama bu serefsizler cok korkuyor meral aksener'den. her habere feto'lu fotografi koymuslar algi yaratmak icin. ulan madem bu kadin fetocu niye iceri alamadiniz? madem fetocu niye bakanlik teklif ettiniz.

g2k[et]tahribat[dat]com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

iyi parti'nin isim seçimi bence güzel. "adalet", "hak", "hukuk", "demokrasi", "milliyetcilik" vs gibi içi boşaltılmış, 2017 türkiyesi'nde hiçbir şey ifade etmeyen terimler yerine vaadini ismine taşıyan bir parti kurmuşlar. güzel bir intiba uyandırıyor.

türkiye'nin böyle bir partiye ihtiyacı vardı, umarım hayırlısı olur.

Toplam Hit: 29075 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti