folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    g2k bunu yazdı

ben oy verir miyim su an bilmiyorum ama bu serefsizler cok korkuyor meral aksener'den. her habere feto'lu fotografi koymuslar algi yaratmak icin. ulan madem bu kadin fetocu niye iceri alamadiniz? madem fetocu niye bakanlik teklif ettiniz.

korku değil her medya organı kendi çıkarına çalışıyor bu medya organları gezıden sonra cıktı anlasıldıkı sosyal medya ve medya olmadan guclu olunamıyor

maklubemı neyse o benzetme benımde komıgıme gitti :)

ama sunu kabul edelım artık bu kadının bukadar parlamasının arkasında buyuk bır guc var

bakanlık teklıfı 2015 yılında yapılmıs olup adam yaverını bıle fetocu oldugunu bılmedıgı yerde meralı bılmesını bekleyemezsınız :)

olan osmanıma oldu

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    g2k bunu yazdı

ben oy verir miyim su an bilmiyorum ama bu serefsizler cok korkuyor meral aksener'den. her habere feto'lu fotografi koymuslar algi yaratmak icin. ulan madem bu kadin fetocu niye iceri alamadiniz? madem fetocu niye bakanlik teklif ettiniz.

korku değil her medya organı kendi çıkarına çalışıyor bu medya organları gezıden sonra cıktı anlasıldıkı sosyal medya ve medya olmadan guclu olunamıyor

ama sunu kabul edelım artık bu kadının bukadar parlamasının arkasında buyuk bır guc var

bakanlık teklıfı 2015 yılında yapılmıs olup adam yaverını bıle fetocu oldugunu bılmedıgı yerde meralı bılmesını bekleyemezsınız :)

olan osmanıma oldu

osman da hiç ses çıkartmıyor ki nedir bu adamın derdi anlamaıdm benim de favorim osmandı ama adamda tık yok

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    g2k bunu yazdı

olan osmanıma oldu

osman da hiç ses çıkartmıyor ki nedir bu adamın derdi anlamaıdm benim de favorim osmandı ama adamda tık yok

Amerika uşaklıgı yapmıyor ondan medyada yer almıyo hoca merali bütün avrupa amerika destekli,yo para akıyo paraaa yahudi lobisi çalışıyo

Adamın şahsına eleştiri getirmem ben herzaman ona karşıydım onunda tek sebebı askerden siyasetçi olmaz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    g2k bunu yazdı

olan osmanıma oldu

Amerika uşaklıgı yapmıyor ondan medyada yer almıyo hoca merali bütün avrupa amerika destekli,yo para akıyo paraaa yahudi lobisi çalışıyo

Adamın şahsına eleştiri getirmem ben herzaman ona karşıydım onunda tek sebebı askerden siyasetçi olmaz

Dediğin gibi olsaydı Yusuf Halaçoğlu geçmezdi buraya

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

neyse

Fdumanli tarafından 26/Eki/17 19:21 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    g2k bunu yazdı

olan osmanıma oldu

Alper neden günlerdir sen bu büyük güce takilip duruyon? Ne cikmasini bekliyosun?

Ki „tayyip yaverinin gülenci oldugunu bilmiyordu“ lafina inaniyosan bu yasa kadar rastlanti eseri gelmissin demektir.

Florenzi tarafından 26/Eki/17 19:25 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Laf sokma yarışınız bitti mi? sıra ile gelin madalyalarınızı vericem.

o kadar bağnaz o kadar cahil o kadar dar beyinle nasıl nefes almayı başarıyorsunuz hayret ediyorum.

Hırsınız gözlerinizi o kadar kör etmiş ki, kendi konumunuzu durumunuzu kurduğunuz cümlelerin çöplükten ibaret olduğunu görmüyorsunuz. Zihniniz kokuşmuş.

Haktan hukuktan adaletten adil olmaktan bahserderken/yazarken, kendinizde veya bünyenizde bu kelimelerin ne kadar boş olduğunu tablo gibi ortaya koyuyorsunuz.
    Hakaret etmek, küfür etmek ona buna kulp takmak, "ohh be ne laf soktum" şeklinde orgazmlardan beyninizi çürütmüşsünüz haberiniz yok.

Söylemlerinizin(kara listede olanlar) bende zerre kadar karşılığı yok. İstediğiniz kadar saçma sapan yorumlar hakaretler küfürler edebilirsiniz.

En büyük hata bende. 15 yılda 1 defa ban yedim, oda CAHİLLERLE tartıştığım için, büyüklerin sözlerini dinlemek lazımmış. Sizler kralsınız, en iyilerin en iyilerisiniz, dehasınız buralarda harcanıyorsunuz.

Daha çok yazacak kelimem var. Neyse...

Listeye girmeye can atanlar var aceleniz ne, bir yanlışınızı gördüğümde eklerim ;)

Admin;
    Millet forumun kurallarını ayrıkı olmasına rağmen ortalıkta boy boy KÜFÜR ediyor, eliniz ban'a gitmiyor, "Adam olamayanlar listesi" paylaştım diye ban yiyorum. Evet adalet bu işte.(!)

Hadi eyvallah.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@mutreft

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@mutreft

komik :)

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Biri sana küfür edip banlanmadıysa ben de arkanda olurum ama ortaya küfür edenlerin banlanmasını bekleme.

Listeye eklemek için yanlış beklemene gerek yok ateistim ve sabah akşam bizi yönetenlere küfür ediyorum bak çok güzel 2 sebep söyledim ekleyebilirsin.

Toplam Hit: 29077 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti