folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Benide ekle listeye.

Oh wait cekilis degil miydi... :D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ne güveniyorum ne güvenmiyorum. %51 güvenle takip ediyorum. yapacaklarına yapabileceklerini gördükten sonra kararımı vermek istiyorum. fetöcü olduğunu düşünmüyorum sadece bahçelinin refereduma destek karşılığında istediği koltuk sağlamlaştırma çabalarından bir kaçı.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı

@ilteris gülümse ADAM olamayanlar listesinde yerini aldın.

Benide ekle oraya. Kendini bir bok sanıyor adama bak. 

+++

Bu kitle neden hep adamlıktan bahsediyor ya?

O kitlenin geneli dinle yatıp kalkıp başımızdakileri sadece Allah diyorlar diye seçtikleri için. Tüm ortadoğuda, islamda kadın 2. sınıf olduğu için adamlık bunlar için çok önemli. Bunlar doğarlarken de analarından değil babalarından çıkmış olma ihtimali var. Kadın o kadar işlevsiz bunların gözünde.

Izmariti listeye kadın olduğu için eklemiş zaten :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Liste çığ gibi büyüyor :D yakında database satış konusu falan çıkmasın :D 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Bir Emine Ülker Tarhan değil.

hiç sevmem ama kapışsalar kesin alır emine.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    DarkSkull bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı

+++

O kitlenin geneli dinle yatıp kalkıp başımızdakileri sadece Allah diyorlar diye seçtikleri için. Tüm ortadoğuda, islamda kadın 2. sınıf olduğu için adamlık bunlar için çok önemli. Bunlar doğarlarken de analarından değil babalarından çıkmış olma ihtimali var. Kadın o kadar işlevsiz bunların gözünde.

Guzel teori. Ben de bu tip ifadeler kullanmakta israrin sosyolojik teorilere dayali aciklamalarindan birkac tanesini yazayim:

* Kucuk penis sendromu: bu kisilerin bircogu overcompensation ile karakterizedir. Nedir yani? Kocaman pahali arabalar alanlarin cogunun bu sendromdan muzdarip oldugunu Harvard'in bir calismasi gostermistir ornegin, bilgisayardayken link atarim. Herkes penis boyundaki mutsuzlugu parayla kapatacak zenginlikte degil tabii. Fakirler de kendilerince erkeklige addedilen seyleri abartili sekilde yapmaya megilli oluyorlar. Ornegin sinirlendiginde safsatalara dayanmayan bir tartisma yurutmeyi beceremeyip siklikla ADAM MISINIZ SIZ demek, DELIKANLILIGA SIGAR MI tabaninda adimlar atmak, ERKEKSENIZ GELIN falan diye cigrinmak.

* Gizli escinsellik: bu kisiler escinsellige ait kelimeleri hakaret olarak kullanmakla kalmaz; ornegin acik giyinen bir kadinin tecavuzu hak ettigini beyan edebilir ve bu teoriye gore bunun sebebi kendisinin kadinin cazibesine katlanamamasi, onu kiskanmasidir. Bu kisiler toplumsal cinsiyet rollerine fazlasiyla baglilik gosterirler ve yine "erkek" olmakla bagdastirilan eylemler ve soylemlerde bulunurlar.

* Freudyen teori: penisli kismi tekrar etmeyeyim ayni kapiya cikiyor, id ve superegodan gidelim. Id sebebiyle primitif icgudulere fazlasiyla fail ederek kapilmis (orn. seks isteyip yapamayan) fakat superegosu da sahane bir insan oldugu yanilgisini kulagina fisildayan insanlarin egosu arada denge kurmayi beceremedigi icin isine gelen toplumsal normlara (bizim ulkemizde "adam"ligin sahane bir sey olmasi) siginarak ve isine gelmeyen toplumsal normlari (darkskullun soyledikleri) dislayarak superegoyu hakli cikartmaya calisabilir, kisi bu sekilde tatmin olmaya calisabilir.

* Cognitive dissonance: kisinin aklindaki kendisine ait fikirle yasaminda tecrube ettikleri uyusmadiginda, kisi kendisi hakkindaki sahane fikrinden vazgecmemek, yanildigini kabul etmemek icin cevreye, duruma suc armaya baslar. Kronik magduriyet bunun sonuclarindan biridir, bakarsaniz bu tipten kimse ben malim demez beni kandirdilar der. Ben basarisizim demez ogretmen dusuk not verdi der. Ben paso atarlaniyorum cunku ozguvenim yok demez, cocukken annemle babam cok kavga ederdi der. Devamli suc baskalarindadir, kendisi temiz paktir. Kronik magduriyet disinda bir diger sonuc olarak reddetme ve kendini ustun gostermeyi sayabiliriz. Bu kisilere gore yalnizca kendileri buyuk resmi gorurler, digerleri aptaldir goremez. En dogru isi onlar bilir, digerleri egitimsizdir bilemez. Somutlastiralim. Mutfretft midir neyse onun durumunda bu, ornegin isid konusunda gozlemlenebilir. Kendisi en dogruyu bildigini en tarafsiz kaynaklardan takip ettigini videonun montaj oldugunu buyuk bir ozguvenle iddia ederken, dogru oldugu kanitlansin herkesin icinde ozur dilerim gibi cumleler kurarken onune bircok kaynak geldiginde olu taklidi yapmis, sinirini daha sonra bir yukarda anlattigim "isine gelen toplumsal norm"a siginarak, konuyla alakasi olmayan sekilde cikarmaya ve yerle bir olan egosunu cilalamaya calismistir.

/bunlarin hepsi beseri bilimlerce temellendirilmis teorilerin ustune olasi aciklamalar olarak derlenerek yazilmistir. Kaynak kicim degildir.

Ingilizce kelimeler icin kusura bakmayin terim olduklari icin turkce ne dendiginden tam emin olmadiklarimi kavram kargasasi yaratmamak adina bildigim gibi yazdim.

@mutfrtf sen okuyup kendini yorma arada uzun cumleler kurdum zorlanirsin.

izzmarit tarafından 25/Eki/17 19:21 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Kaan bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

Shhhh ayiltma :D

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı

+++

Guzel teori. Ben de bu tip ifadeler kullanmakta israrin sosyolojik teorilere dayali aciklamalarindan birkac tanesini yazayim:

* Kucuk penis sendromu: bu kisilerin bircogu overcompensation ile karakterizedir. Nedir yani? Kocaman pahali arabalar alanlarin cogunun bu sendromdan muzdarip oldugunu Harvard'in bir calismasi gostermistir ornegin, bilgisayardayken link atarim. Herkes penis boyundaki mutsuzlugu parayla kapatacak zenginlikte degil tabii. Fakirler de kendilerince erkeklige addedilen seyleri abartili sekilde yapmaya megilli oluyorlar. Ornegin sinirlendiginde safsatalara dayanmayan bir tartisma yurutmeyi beceremeyip siklikla ADAM MISINIZ SIZ demek, DELIKANLILIGA SIGAR MI tabaninda adimlar atmak, ERKEKSENIZ GELIN falan diye cigrinmak.

* Gizli escinsellik: bu kisiler escinsellige ait kelimeleri hakaret olarak kullanmakla kalmaz; ornegin acik giyinen bir kadinin tecavuzu hak ettigini beyan edebilir ve bu teoriye gore bunun sebebi kendisinin kadinin cazibesine katlanamamasi, onu kiskanmasidir. Bu kisiler toplumsal cinsiyet rollerine fazlasiyla baglilik gosterirler ve yine "erkek" olmakla bagdastirilan eylemler ve soylemlerde bulunurlar.

* Freudyen teori: penisli kismi tekrar etmeyeyim ayni kapiya cikiyor, id ve superegodan gidelim. Id sebebiyle primitif icgudulere fazlasiyla fail ederek kapilmis (orn. seks isteyip yapamayan) fakat superegosu da sahane bir insan oldugu yanilgisini kulagina fisildayan insanlarin egosu arada denge kurmayi beceremedigi icin isine gelen toplumsal normlara (bizim ulkemizde "adam"ligin sahane bir sey olmasi) siginarak ve isine gelmeyen toplumsal normlari (darkskullun soyledikleri) dislayarak superegoyu hakli cikartmaya calisabilir, kisi bu sekilde tatmin olmaya calisabilir.

* Cognitive dissonance: kisinin aklindaki kendisine ait fikirle yasaminda tecrube ettikleri uyusmadiginda, kisi kendisi hakkindaki sahane fikrinden vazgecmemek, yanildigini kabul etmemek icin cevreye, duruma suc armaya baslar. Kronik magduriyet bunun sonuclarindan biridir, bakarsaniz bu tipten kimse ben malim demez beni kandirdilar der. Ben basarisizim demez ogretmen dusuk not verdi der. Ben paso atarlaniyorum cunku ozguvenim yok demez, cocukken annemle babam cok kavga ederdi der. Devamli suc baskalarindadir, kendisi temiz paktir. Kronik magduriyet disinda bir diger sonuc olarak reddetme ve kendini ustun gostermeyi sayabiliriz. Bu kisilere gore yalnizca kendileri buyuk resmi gorurler, digerleri aptaldir goremez. En dogru isi onlar bilir, digerleri egitimsizdir bilemez. Somutlastiralim. Mutfretft midir neyse onun durumunda bu, ornegin isid konusunda gozlemlenebilir. Kendisi en dogruyu bildigini en tarafsiz kaynaklardan takip ettigini videonun montaj oldugunu buyuk bir ozguvenle iddia ederken, dogru oldugu kanitlansin herkesin icinde ozur dilerim gibi cumleler kurarken onune bircok kaynak geldiginde olu taklidi yapmis, sinirini daha sonra bir yukarda anlattigim "isine gelen toplumsal norm"a siginarak, konuyla alakasi olmayan sekilde cikarmaya ve yerle bir olan egosunu cilalamaya calismistir.

/bunlarin hepsi beseri bilimlerce temellendirilmis teorilerin ustune olasi aciklamalar olarak derlenerek yazilmistir. Kaynak kicim degildir.

Ingilizce kelimeler icin kusura bakmayin terim olduklari icin turkce ne dendiginden tam emin olmadiklarimi kavram kargasasi yaratmamak adina bildigim gibi yazdim.

@mutfrtf sen okuyup kendini yorma arada uzun cumleler kurdum zorlanirsin.

Ben hiçbir şey anlamadım. O yüzden penguenleri izliyorum. Yüzüyorlar,kayıp düşüyorlar falan.

Lütfen böyle şeyler yazmayınız.

Errare Humanum Est
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Eskiden @student denen biri vardi. Ab bani yedi. Simdi de bayraktari bu oldu :D

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı

+++

Beni de ekle. Ülkede birinin görüşü kendilerine zıtsa ya içeri atıyorlar ya bıçaklıyorlar yada bunun gibi yumuşak beyinliler böyle kara listeye falan ekliyor. 

Kendinize tahammülünüz yok ki başkalarına da olsun oğlum çok görmüyorum size, imam ossurdukça siz sıçıyorsunuz milleti kara listeye alman çok doğal.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 28883 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti