folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

1 Mart ile mobil internette minimum hız 128 kbps oldu hocam sen onu gördün herhalde.

oha çok iyi çok geliştik son yıllarda

off ^^D Çağ atlıyoruz Çağ

BiİZniAllah ^^D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

1 Mart ile mobil internette minimum hız 128 kbps oldu hocam sen onu gördün herhalde.

oha çok iyi çok geliştik son yıllarda

off ^^D Çağ atlıyoruz Çağ

BiİZniAllah ^^D

İstemsiz güldürdü :D

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı
    İstemsiz güldürdü :D

Samsuuunn Samsun ^^D

sonuçları yönünden baklınca, çok iyi(!?) idare' ediliyoruz  yanlış mıyım? başka bir şeye dikkati çekmek istemiştim  aslında. Yaratıcı ile bir sıkıntım yok yani

vv/ ciddiyim

RitmFarbRacourci tarafından 17/Mar/17 20:01 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Türknet adil kullanım kotasını kaldırmış darısı diğerlerinin başına. 

umarım TTnet hırs yapıp kotayı kaldırır + hızı arttırır işte aranan rekabet :D

bu konuda en son ttnet geri adım atar. onların gözü hayatta doymaz mk firması.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

Ttnet in mk ben superonline geçtim bugün bağlantım yoktu ip adresi almıyor muş 5 dk sorunumu hallettiler

ttnetekafamgirsin.com vardı bi ara domain bostami alıp degerlendirsek 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Beyler sakin. :) Türknet sadece ADSL kullanıcılarında AKK'yı kaldırmış. ADSL kullanıcıları zaten max 16 megabit görebiliyordu. VDSL kullanıcıları aynen devam. Türknet 100 megabite kadar internet sattığından AKK sonrası hız 24 megabite düşecek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Beyler sakin. :) Türknet sadece ADSL kullanıcılarında AKK'yı kaldırmış. ADSL kullanıcıları zaten max 16 megabit görebiliyordu. VDSL kullanıcıları aynen devam. Türknet 100 megabite kadar internet sattığından AKK sonrası hız 24 megabite düşecek.

hacım ben de adsl kullanıyorum 16mbite kadar benimde ttnet yapsa ya?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yapmıyor hocam adamlar. Nasıl olsa kiracıyız biz minimum yatırım maksimum kar alalım peşindeler. Türknet altapıyı TT'den alıp ondan daha ucuza satıyor.,

Yıllara göre operatörlerin internet ve mobilden yaptıkları hasılat :

Avea sürekli zarar ediyordu bu zararı gizleyebilmek için şirketleri birleştirdiler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://soundcloud.com/user-135433288/turknet

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yapmıyor hocam adamlar. Nasıl olsa kiracıyız biz minimum yatırım maksimum kar alalım peşindeler. Türknet altapıyı TT'den alıp ondan daha ucuza satıyor.,

Yıllara göre operatörlerin internet ve mobilden yaptıkları hasılat :

Avea sürekli zarar ediyordu bu zararı gizleyebilmek için şirketleri birleştirdiler.

hocam bu tablo gelir gider olaylarımı. Adamların giderleri gelirinden çok. Genelde de ulan sanki ne harcıyorlarki diye eleştiriyorduk. Acaaba bu sektörün görünmeyen kısmı nasıl.

Toplam Hit: 93728 Toplam Mesaj: 664
akk