folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

Siz onu bırakın ben dün 12 den önce mafia 3 çektim 45 gb namussuzlar kotaya işlemişler nasıl oluyor bu iş ?

:D aynen bende pvp client çekmiştim 3 tane . akşam 7-8 gibi sonrasında bişey yapmadım sonuç :D

Mayis 2017
    3.22 GB
    0.16 GB

Hacı napak arayıp yardıralım daha ayın bitmesine 30 gün var kalır 150 gb kotadan mahvoldum demektir :D

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yeni aboneler turknete geçsin beyler. Bi orası aynı şükür.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

sanırım  kotası dolanlara   gece 2 ile 8 arası  eski tarifeye dönüyorlar 

onekine?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Turknet online islemlerde 3 mb akk siniri yukseltilmis. Ben evde vodafone net kulaniyorum onlarda henuz bi bok belli degil her kafadan yurttan sesler korosu gibi ses cikiyo

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

şimdi tt cagri merkezi ile gorustum.

gece 2 sabah 8 muhabbeti duzeltilcek, suan kontrol ettiğimde sizin kullanımınız 2 GB seviyesinde online islemlerdeki 30 GB yazisini dikkate almayin dedi.

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kablonet taahhüt biterse bu fiyatlardan yararlanacakmışız :

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler-Suresi-Biten,162

Gerçi muhtemelen yılbaşında zam gelir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Superonline kotalı internet paketlerini gösteren ekran görüntüsü sahte diye açıklama yapmış. Tahminim Uydunet ile Superonline anlaşmıştı , kotalı sistemi getireceklerdi. TTNet 'e de gittiler, hatta anlaştılar ancak TTnet hiç uygulamadı , Superonline olacakları izledi baktı uydunet çakılıyor, belge sahte deyip çark etti, uydunet ise (büyük ihtimalle bu fikri onlar çıkarmıştır) tabiri caizse ... gibi ortada kaldı.

mkyb tarafından 01/May/17 21:09 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Turkcell Açıklaması Aşağıda

25 mbps fiber giriş paketinide 89 TL olarak fiyatlandırmış.

https://medya.turkcell.com.tr/bulletins/adil-kullanim-kosullari-akk-hakkinda-aciklama/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

TÜm operatörler kota olayında geri adım atacağa benziyor.

Bir zarf attılar, milleti yokladılar ama baktılar kimse yemeyecek.

İşte topluluğun  gücü

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Turkcell Superonline'dan AKK Açıklaması (Son Dakika)

Adil Kullanım Koşulları (AKK) aşımında ekstra ücretlendirme yapılacağına dair internette ve sosyal medyada yayılan asılsız haberlerin artmasına Turkcell'den açıklama geldi!

01.05.2017 / 21:19

Turkcell Superonlinedan AKK Açıklaması (Son Dakika)

Yapılan açıklama şöyle;

"Bilindiği üzere Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), 1 Mayıs 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere AKK’ya tabi olan tüm internet (Fiber ve xDSL) paketlerinde değişikliğe gidilmesine karar vermiştir. BTK’nın bu kararında, AKK geçildikten sonra dahi internet kullanıcılarının minimum veri indirme hızlarının, bulundukları *tarifeye/pakete göre kademeli olarak belirleneceği ifade edilmiştir.

Turkcell olarak sunduğumuz paketlerimizde, sosyal medya ve internetteki haberlerde yer aldığı gibi BTK’nın yeni mevzuatına göre belirlenen hız kademeleri geçildikten sonra tüketilen her 1 GB için ekstra ücret talep edilmesi şeklinde bir karar ya da uygulama bulunmamaktadır.

Ayrıca hem Fiber hem xDSL’de 02.00-08.00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKK’ya dahil edilmeyecek ve söz konusu zaman dilimlerinde AKK’nın aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın AKK kullanımları sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.

AKK hakkında yapılan tüm işlemler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kararlarıyla sınırlıdır. Operatörlerin bu konu hakkında herhangi bir tasarruf yetkisi bulunmadığı gibi özellikle Turkcell’in müşteri memnuniyet prensipleri gereğince mevcut müşterilerimizin kontratlarında yer alan şartları kötüleştirecek bir davranışta bulunmamız söz konusu olamaz.

Mevcut fiber tarifelerimiz ise aynen geçerliliğini korumaktadır. Kotasız (limitsiz) internet kullanmak isteyen müşterilerimizin interneti Turkcell fiber kalitesinde deneyimleyebilmesi için 1 Mayıs itibarıyla mevcut tarifelerimize ek olarak fiber Platin paketleri kullanıma sunduk. 25 mbps’lik giriş paketimizi daha rahat satın alınabilir kılmak için de 89 TL olarak fiyatlandırdık. 

Özellikle belirtmek isteriz ki kamuoyunda oluşan yanlış algının aksine AKK noktası geçildikten sonra yapılan veri tüketimleri için faturaya ek bir ödeme yansıtılmamaktadır.

Müşterilerimizin Turkcell kampanyaları hakkında sadece Turkcell tarafından yapılan açıklamalara itibar etmelerini; mevcut, satışta olan tarife ve kampanyalarımızı web sitemiz turkcell.com.tr’den takip etmelerini önemle rica ederiz.

Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için açıklamamız bilgilerinize sunulmuştur. 

Saygılarımızla,

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş."

Toplam Hit: 93584 Toplam Mesaj: 664
akk