folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

upload hızları için bi değişim yok dimi?

Anarsistherif...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Beyler Superonline da beni aradi taahhüt yapmak için, bir de tablet sokmaya çalıştılar, 1mayis muhabbetini söyleyince öyle birşey yok dediler, var canım yakında tebli gelir deyince bildiğin yüzüme kapattilar telefonu. 

Yutmayin beyler aman dikkat. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

hiç umudum yok netin düzelceğine 1 mayısta ama hadi bakalım.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

beni aramıolar la. keşke arasalar eğlence çıkardı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Beyler Superonline da beni aradi taahhüt yapmak için, bir de tablet sokmaya çalıştılar, 1mayis muhabbetini söyleyince öyle birşey yok dediler, var canım yakında tebli gelir deyince bildiğin yüzüme kapattilar telefonu. 

Yutmayin beyler aman dikkat. 

la benide mart sonu aradılar tahaahüt bitiyor işte yenileyelim telefonda verelim diye sonra burda internet fiyatlarını görünce indirim istemiştim vermemişlerdi oçlerin amacı başkaymış

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

25 nisan itibari ile superonline fiber de AKK kalktı fakat seçili platin paketlerde geçerli.

dönüşüm başladı şimdiden hayırlı olsun.

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiber-platin-paketler-kampanyasi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

VN82e.png (992×730)

Müşteri Faydası Fiber Platin Paketler neden tercih etmeli ?

• Fatura sürprizi yok, net fiyat!

• Mevcut internet hizmetinizi sunan internet servis sağlayıcınızın size yansıttığı kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz.

• Evdeki internetinizi Superonline’a taşımak için gerekli tüm işlemleri sizin için biz gerçekleştiririz

• Eve kadar ücretsiz modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.

• Seçtiğiniz Fiber Platin Paketler kapsamında Adil Kullanım Koşulları uygulanmamaktadır.

• Fiber Platin Paketinizin hızı ay başında neyse ay içerisinde de aynı hız devam eder. Herhangi bir kullanıma bağlı hız düşümü mevcut değildir.

PanxeR tarafından 26/Nis/17 09:55 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

dopingde ilginç bir kampanya yapmış

92 TL 44,90 TL

• Kota ve AKN uygulaması olmaksızın, kampanya kapsamında 01:01-19:00 saatleri arasında 8, 16, 24, 35, 50, 100 Mbps’e kadar hız seçeneklerinden seçilen tarifeye ve altyapıya uygun hızda, 19:01-01:00 saatleri arasında 1 Mbps hızında hizmet sunulacaktır.

Adamlar kısacası   5 saat  1 mbit ile bağlan geri kalan  19 saat 100 mbit bağlan demiş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Şimdi bu tabloya göre 16mbit paket ücreti ödeyen biri evindeki hız testi sonuçlarına göre AKN' yi aşmamışsa saat ne olursa olsun en az 8mbit ve üzerini AKN' yi aştıktan sonra da 5Mbit mi görecek doğru mu anlyırum? 16mbit paket ödüyorum AKN' yi aşsam da aşmadam da 2.3Mbit üzerini görebilmiş değilim öyleyse analarını sikicem 1 Mayıs' tan sonra.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

sanki biraz abartılıyor . 

şimdi 50mb internet verseler herkese . kim arşiv yaparki ? kimse lazım oldumu 5dk istediğin oyunu indirebilecekken neden 10larca saçma sapan arşivle uğraşırsınki uğraşmazzsın .

bence film izleme dışında kimse saldırmayacak . oda 720p 1080p izlemeler .

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 93718 Toplam Mesaj: 664
akk