folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

TT korkusuna doping 30.04.2017 23:59:59'a kadar bekler diyorum ben sen ne diyorsun hocam @VEXTA 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

ulan 24 mbit kullanıyorum 8mbit veriyor. 25 ve üstüne 16 mbit veriyorlar.

O.Ç ları sanki 25mb lik paketleri var bacılarını ziktiklerim. İşleri güçleri şark kurnazlığı

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek

Mesela diyelim ki ilk gün kotayı harcadım, sonrasında gece 02:00-08:00 arası kota bitmemiş gibi mi olacak hız ?

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Valla hocam bu tarifeyi gördükten sonra 1 mayıs olayını aradım Türk Telekomu söyledim 25 mbit hızınız var mı diye yok dediler, 35 mbit hızı kitleyelim size 10 tl farkla dediler, 72 TL ye falan geliyordu taahhütlü hali, Turknete geçiş yaptım, 77 mbit hız veriyor, 58-61 arası net hız geliyor, hızım düştüğünde de 24'e düşüreceklerini söylediler, mis gibi kullanmaya devam edeceğim, ilk bağlantı biraz uzun sürdü onun haricinde mis gibi internet hızı

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

bana geçen ay 16 ultranet verdiler. 24mbit hiper net istedim veremeyiz sizin orası desteklemiyor diyor. aynı para aylığı. ya boşverin desteklemesin ben istiyorum  parası neyse verecem dediysemde olmaz dedi .

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

TT korkusuna doping 30.04.2017 23:59:59'a kadar bekler diyorum ben sen ne diyorsun hocam @VEXTA 

Hocam aradım sabahtan 1 mayıs dediler öncesi yokmuş. santraller otomatikmiş.  benim 100 mbit  hatta gelen  82mbit  24 e düşer artık akn den sonra. amına koyum downloadın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

böyle internetin Allah belasını versin 16 ya kadar diyip 3 veriyor akkyle falan akksiz en fazla 5 6 Allah belalarını versin 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    lucas bunu yazdı

Mesela diyelim ki ilk gün kotayı harcadım, sonrasında gece 02:00-08:00 arası kota bitmemiş gibi mi olacak hız ?

kotayı aşarsan 02:00-08:00 olayı yok, hep düşük hız alırsın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    lucas bunu yazdı

kotayı aşarsan 02:00-08:00 olayı yok, hep düşük hız alırsın.

Yanlış cevap. O saatler arasında normal haline dönecek. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

O.Ç ları sanki 25mb lik paketleri var bacılarını ziktiklerim. İşleri güçleri şark kurnazlığı

Türk Telekom'un yokta Superonline ve Kablonet'in vardı. Karar çıkınca hemen 24 yaptılar paketleri. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 93841 Toplam Mesaj: 664
akk