folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet VDSL'dede kotayı kaldırdı. 100 megabite kadar full hız. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

vay amk kotalar kalkıyorda bize daha bişi yok galiba :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

50mbit full sınırsız kullanıyorum upload 30mbit aylık 40 tl ödüyorum istanbulda oturuyorum

Yıl: 2045

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

50mbit full sınırsız kullanıyorum upload 30mbit aylık 40 tl ödüyorum istanbulda oturuyorum

Yıl: 2045

2145 bile olsa o tarifeye burada şimdinin parasıyla 100den aşağı vermeyiz.

turknet cezbediyor taahhüt yakmayı bile düşünüyorum ama süperonline ne yapacak onu merak ediyorum. ayrıca hani haksız rekabete izin verilmiyordu türknet nasıl böyle kendine göre kaldırabiliyor kotayı ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

TürkTelekom sayfasına hergün bakıyorum bir değişim var mı diye. 1 Mayıs'ta en azından 24mbit hattım kota geçtiğimde 8mbit'e inecek. Zaten 3 ayda bir hatlar kopuyor deliriyor internet. şimdi nolcak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://turk.net/aknsiz-internet

Adamlar her şeyi tek tek yazmışlar. 

Türk Telekom bi şey yapmaz boşuna beklemeyin ama diğerleride kaldırabilir.  Türknet rekabet ortamı oluşturdu şuan  

mkyb tarafından 22/Mar/17 16:19 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://turk.net/aknsiz-internet

Adamlar her şeyi tek tek yazmışlar. 

Türk Telekom bi şey yapmaz boşuna beklemeyin ama diğerleride kaldırabilir.  Türknet rekabet ortamı oluşturdu şuan  

müşteri çekme taktiği mi acaba bilemedim çünkü hala sitelerinde 150gb akn diye kocaman belirtiyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@Kreyzi

Ben linki attığım zaman o sayfa açıktı şuan anasayfaya yönlendirme yapmışlar. 

Şuanda tüm Türkiye'de kotasız internet veremiyorlar. Şehrinizde Türknet altyapısı olması gerekli.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

arkadaşlar merak ettiğim bir şey var hızım, 50 mbps fiber, şimdi benim hızım 16 ya mı düşcek 24 e mi? Ona göre hızı 100 çekcem

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı

arkadaşlar merak ettiğim bir şey var hızım, 50 mbps fiber, şimdi benim hızım 16 ya mı düşcek 24 e mi? Ona göre hızı 100 çekcem

16. 

50'den sonraki hızlar 24'e düşecek.

Toplam Hit: 93838 Toplam Mesaj: 664
akk