folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Turk.net ile bugün yaptığım görüşme sonucu;

59 tl ye 150gb akn li 75megabit e kadar (akn dolunca 24megabite düşüyor) vdls sundular.

Binada turktelekom fiber var onun üzerinden vdsl hizmeti veriyorlarmis. 

Daha 2 gündür tarife paket bakıyorum gayet makul geldi bana.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bu sabah doping m.h aradı hızınızı yükseltelim dedi nasıl olacak şuan hızım 12 mbite sabit dedim ay sonu akn uygulanınca kopma, yavaşlama, donma olur kotayı arttırırsak hızınız düşmeyecek diyor (kelime oyununa bak sen) bu zamana kadar 3 mbit kullandım şimdi 5 mbit'e çıktı hiç gerek yok kota satın almaya dedim kapattım . ulan ne alaka kopma falan bilmeyenlere böyle kota satıyorlar işte 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    BURAK_X bunu yazdı

ttnet'te de AKN diye bi halt çıkmış... Adil kullanım noktası diyorlar

Mağara nasıldı? Soğuk muydu dostum? :))

AKK'dır diye takmadan geçiyodum hocam, şimdi AKK kaldırılıyor'lara rağmen görünce okudum AKN imiş, yeni bişey sandım :'( bu kadar da dışlanılmaz ya :'(

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

günlerdir aktif konuda aşağı düşmüş kendimi garip hissettim sanki sitenin bi parçası gitmiş gibi yazayım yukarı çıksın

up olsun

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.superonline.net/yardim/internet/tarifeler-ve-ucretlendirme/fiber-ucretlendirme-ve-tarifeler

1 megabit internet 70 lira. ADSL'in Türkiye'ye ilk geldiği zamanları hatırladım. :(

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Fixnetten sorguladığımda aşağıda ki resimdeki,türk telekomdan sorguladığımda da hipernet görünüyor. Benim hat değerlerimde aşağıdaki gibi. Bina içi kablolar eski ve bir yerde ek var. Ben cat6 döşesem 100 mb kadar bağlantı alabilir miyim? Turk.net 16 mbs bağlantı gösteriyor yalnız kafam karıştı

_ICEMAN_
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Beyler şöyle bir bilgi aldım. Diyelim ki verdiğiniz taahhüt bitti. Firma sizi arayıp yeni teklifte bulanacak. Sizin o teklifi kabul etmeyip eski tarifemden devam etmek istiyorum deme hakkınız yasal olarak varmış. Firmanın tek yapabileceği ise ödediğiniz faturaya maksimum %20'ye kadar zam yapabilmek olacaktır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Bugün kabloneti aradım para bindiriyor musunuz aşımda diye yok hız düşürüyoruz dediler.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

AKK düzenlemesi sonrası biraz abartmış olabilirim.

mkyb tarafından 30/May/17 13:47 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

AKK düzenlemesi sonrası biraz abartmış olabilirim.

torrenti açık unutma bu oluyor galiba :)) bende bu turkneti bi bağlatayım vuracam kırbacı vuracam kırbacı

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 93083 Toplam Mesaj: 664
akk