folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı

Gece perişan ettim 250 gb download yaptım aradım gece bi sorun için ttneti 2-8 arası olan kota sorunları düzelicek dedi kadın kendiliğinden 

Bende 22.9 Gb indirme yaptim,kasiliyordum iyi indirdim diye. 

_ICEMAN_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Gazetelerin yazdığına göre BTK yetkilileri (isim vermemişler) isslerin parayla gb satma olayına "mevcut müşteriler için böyle birşey sözkonusu olamaz, gereken yapılır" şeklinde açıklama yapmışlar.

Dikkat edelim; "mevcut müşteriler için..." Yeni gelenlere vur allah vur anlamına mı geliyor dedim içimden...

Şöyle de aklıma gelmiyor değil, "tarifesinde taahhütü devam eden müşteriler için..." Taahhüt bitti yeni taahhüt yapılacak, şöyle mi diyelim o zaman; "vur belime mahmıt ganırt neyin ohş..."

Fakirler Ölsün...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

benim tahttut bitmesine daha var. 2018lerde bitiyor. Bakalım o güne kadar cezalar kesilir önlemler alınır hatta kota bile kalkar. Ama yeni başlayanlara bu zulüm nedir. Heleki kablonetin yaptığı GB başına 2 tl nedir. BTK ne iş yapar. Halkı artık dolandırıcılığa kısayoldan iş çevirmeye. İbneliğe. Her boka sevk eder duruma geldi kurum kuruluşlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

hayırlı olsun :)

http://www.mynet.com/teknoloji/kotayi-asan-internet-kullanicisi-gigabyte-basina-ucret-odeyecek-3017973-1

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

hayırlı olsun :)

http://www.mynet.com/teknoloji/kotayi-asan-internet-kullanicisi-gigabyte-basina-ucret-odeyecek-3017973-1

Onu Turksat Kablonet kullananlar dusunsun artik Turknet,Vodafone,Turk Telekom'da yok bu uygulama Superonline ise dun yalanladi. Son anda caydilar tepki yuzunden. Taahhutu biten Turksat'tan kacsin yeni abonelere fena gecirmisler.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Türktelekomdan şimdi aradılar, gece 2-8 arası kotaya dahil olmuyor diyo, dedimki ben bunu ayırt edebilmem lazım, kaç gb kotam olduğunu öğrenebilmem lazım 2-8 arası haricinde yaptığım downloadın, diyorki zaten size bilgilendirme mesajı gelicek %80 i dolduğunda, diyorumki arkadaşım bak ben kaç gb kotamın kaldığını görüp ona göre planlamamı yapacağım bu şekilde hepsi dahil download göstermeniz doğru değil, gene aynı zırvaları yapıtı , sonra beyfendi yeni düzenleme daha yeni geldi düzenlenecektir, şikayetiniz iletilecektir dedi, dedim umarım iletilir ve gereği yapılır kısa süre içinde herhangi bir işlem yapmazsanız bu konuda btk ya şikayet etmek durumunda kalıcam dedim. Ben her seferinde arayıp kaç gb kotam kaldığını mı öğrenmek zorundayım bunlardan? Şuan 20gb görünüyo, sorduğumda 9 gb kullanım gerçekleştirmişsiniz diyo. Madem ordan görebiliyosun kardeşim koy tekşifre sistemine de herkes rahatlasın.

ArduouS tarafından 02/May/17 11:47 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Türktelekomdan şimdi aradılar, gece 2-8 arası kotaya dahil olmuyor diyo, dedimki ben bunu ayırt edebilmem lazım, kaç gb kotam olduğunu öğrenebilmem lazım 2-8 arası haricinde yaptığım downloadın, diyorki zaten size bilgilendirme mesajı gelicek %80 i dolduğunda, diyorumki arkadaşım bak ben kaç gb kotamın kaldığını görüp ona göre planlamamı yapacağım bu şekilde hepsi dahil download göstermeniz doğru değil, gene aynı zırvaları yapıtı , sonra beyfendi yeni düzenleme daha yeni geldi düzenlenecektir, şikayetiniz iletilecektir dedi, dedim umarım iletilir ve gereği yapılır kısa süre içinde herhangi bir işlem yapmazsanız bu konuda btk ya şikayet etmek durumunda kalıcam dedim. Ben her seferinde arayıp kaç gb kotam kaldığını mı öğrenmek zorundayım bunlardan? Şuan 20gb görünüyo, sorduğumda 9 gb kullanım gerçekleştirmişsiniz diyo. Madem ordan görebiliyosun kardeşim koy tekşifre sistemine de herkes rahatlasın.

ben aynı sorunu BIMER uzerinden BTK'ya ilettim. bakalım ne olacak.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Vodafone vdsl'de gece kotaya işlemiş

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bende kablonet var ekimde taahut verdiydim 25mbps 50gb. Bana kota asim ucreti yapamazlar.  Yeni gelenler sicar ama

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

şu ilk posttan güncellemeleri takip etsek son sayfalara kadar sürünmesek ? konuya girince bi bok ifade etmeyen bir video ile karşılaşıyorum. Kafam girsin etiketinden öteye geçen bir konu olması dileğiyle

Toplam Hit: 93075 Toplam Mesaj: 664
akk