folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Bulunduğum bölgede superonline fiber olmadığı için, en son turknete başvurdum, dün itibariyle kargo ile evrakları gönderdim, pazartesi ellerinde olacak 75 mbite kadar vdsl desteği var dediler, 30 mbit alsam yine kâr benim için 155 TL taahhüt bozma bedelinin 120 TL'sini de karşılayacaklarını söylediler, bakalım hızı güzel olursa yine konuyu yeşillendiririm

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakaleyn
    sakaleyn's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=VipX2tLTYHs&feature=push-u-sub&attr_tag=ESUbM3i5gb4qzD0U-6

sakaleyn tarafından 09/Nis/17 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet yetkilisini takdir ettim. Adam olabildiği kadar basitleştirip anlatmış meseleyi. Cesaretide takdire şayan. Diğer firmalardan hiç böyle bir röportaj gelmedi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

adam çıkarmış  herşeyi doğrularıyla anlatmış. Çıkarmış çıkarmış resmen masaya vurmuş. Aga imkanları olsa çok daha iyi yaparlar eminim bazı şeyleri.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

bende videoyu gece izledim, adam çok samimi geldi, sanki oturmuş 40 yıllık dost gibi açık açık anlatmış herşeyi, en güzeli de port muhabbetiydi.

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

bende videoyu gece izledim, adam çok samimi geldi, sanki oturmuş 40 yıllık dost gibi açık açık anlatmış herşeyi, en güzeli de port muhabbetiydi.

işi bilip anlatmak gerçek bilgiyi paylaşmak isteyen adam böyle konuşur hocam

öyle yapmak istemeyende top yuvarlaktır önümüzdeki maçlara bakıcaz gibi yorum yapar diğer şirket 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türksat Kablonet altyapı çalışma programı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

2023 de il merkezi diyor. tekrar tekrar diyorum hala 4 farklı firma aynı yere fiber çektiği bir ülkede yaşadıgımız için

bulgaristanda 

ukraynada 

romanyada

fiber sudan ucuz bizde pahalı

maliyeti 5 ile çarpın.  size gelme hızını 5 e bölün.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kablo nette hikaye . Telefon açınca tamam başvurunuzu aldık . Ama bulunduğunuz bölgede alt yapı çalışması düşünül müyor planda yok gibi bişeyler dediler . 

Kısacası başlarından sallıyor lar .

@ Şebeke talebinizi iletmek için, 0 850 804 44 44 Türksat Kablo çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

2023 de il merkezi diyor. tekrar tekrar diyorum hala 4 farklı firma aynı yere fiber çektiği bir ülkede yaşadıgımız için

bulgaristanda 

ukraynada 

romanyada

fiber sudan ucuz bizde pahalı

maliyeti 5 ile çarpın.  size gelme hızını 5 e bölün.

Vodafone İstanbul'da 30 ilçede fiber ihalesine giriyomuş. TT'de çalışan bi eleman açıkladı geçen hafta DH forumda oda Vodafone altyapı operasyonundaki mühendisten öğrenmiş. İzmir, Tekirdağ'da yalnızca toplu konut ve sitelere özel yapmamışlardı FTTH hizmetini. Eski binalarada gpon kurdular. Ama Türksat senelerdir belirli merkezi bölgeleri seçiyor nedense. İstese kablonet altyapısını yaygınlaştırsa rakipsiz olurdu. Çok ağırdan alıyolardı inş. önümüzdeki senelerde atağa geçerler.

Kernel_Panic tarafından 12/Nis/17 01:54 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
Toplam Hit: 93065 Toplam Mesaj: 664
akk