folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bende başvurdum, aile hekimi muayenesi kaldı sadece. 

Yılların asker kaçağıyım, sonunda 21 gün ile hallettik sayılır işi. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Hocam sigara içiyorsan içiyorum deme, gözlük varsa iyiyim de, antideprasan kullanıyorsan iyiyim de yoksa seni başka hastaneye sevk edip orada da kontrol yaptırıyor aile hekimi. Bana öyle oldu  yani :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Hocam sigara içiyorsan içiyorum deme, gözlük varsa iyiyim de, antideprasan kullanıyorsan iyiyim de yoksa seni başka hastaneye sevk edip orada da kontrol yaptırıyor aile hekimi. Bana öyle oldu  yani :)

ondan sonra 3 gün hastanede sürünüyorsun :)

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

o aile hekimine göre değişiyor. ben gözlüğü söyledim, direk elverişlidir deyip geçti :D

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Ar0fer bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

o aile hekimine göre değişiyor. ben gözlüğü söyledim, direk elverişlidir deyip geçti :D

Bizim aile hekimi diyor ki kolun kopmuş olsa uygun değildir desem yine de seni sevk edecekler diyor. Liyakatsız herifmiş benim ki :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Ar0fer bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Bizim aile hekimi diyor ki kolun kopmuş olsa uygun değildir desem yine de seni sevk edecekler diyor. Liyakatsız herifmiş benim ki :D

ben sıkıntıları belirttim, aile hekimine sevk etti. aile hekimi elverişlidir dedi.

bunun üzerine çelişki var diye şubede bana bi evrak imzalattılar.

yarın öbür gün biz sıkıntı var dedik ama doktor sıkıntı yok dedi, şubemiz sorumlu değildir, bunu da size bildirdik diye.

onu imzaladıktan sonra yoklama bitti, şubat 2019 celp dediler.

şimdi direkt parayı yatırıp makbuzu teslim edince işler biticek sanırım. tekrar yoklama gerekmiyor anladığım kadarıyla

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Sigara kullanmıyorum, gözlük kullanmıyorum. İlaç falan neredeyse hiç kullanmam :)

Aile hekimi başka hastaneye yönlendirmezse eğer, herhangi bir evrağı tekrardan şubeye götürmeme gerek yok değil mi ?

Sistemden gönderiyor aile hekimi diye biliyorum çünkü.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Askeriyeyi arıyorum açan yok. Ortopedi ve alerji için aile hekimi hastaneye gideceksin dedi askeri hastaneler kapatıldı diye biliyorum  ben hangi hastaneye gideceğim, randevu alacak mıyım bilgisi olan var mı?

sonunda birisi açtı doktor sevk ediyormuş hastaneyi o yazıyormuş, randevu almaya gerek yokmuş.

Hocam yakın zamanda muayeneye gittim. Oradaki tecrübeme göre aile hekimin ilçendeki hastanelerden birisine yollayacak. Bana sormuştu hangi hastaneye yollayayım diye. Randevu alma yok diye hatırlıyorum, elinde belgeyle gideceğin için.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Gece 00.00 dan beri sıradayım saat nerdeyse sabahın 05 i oldu 18 kişi aldılar ben 44. sıradayım.

zeybekustasi tarafından 26/Eki/18 05:06 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Gece 00.00 dan beri sıradayım saat nerdeyse sabahın 05 i oldu 18 kişi aldılar ben 44. sıradayım.

Hocam siz nereye gidiyorsunuz da bu kadar sira var? Ben dun sisli askerlik subesindeydim halicioglundaki, o kadar sube var orada, gene de kalabalik degildi. Sadece 3 bankoyu randevulara ayirmislar. Toplamda 1 saati gecmedi islemler.

Toplam Hit: 391340 Toplam Mesaj: 761
bedelli askerlik