folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Biz gittik geldik içtimalar dışında rahattık. İçtimalarda biraz fazla bekliyorduk.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

beyler başvuru işlemlerimi yeni yapacağım. daha önce yapan arkadaşlar ne yapmam gerektiği konusunda bilgilendirebilir mi lütfen ? 

ilk nereye gideyim, napayım son günlere bıraktık salak gibi.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

beyler başvuru işlemlerimi yeni yapacağım. daha önce yapan arkadaşlar ne yapmam gerektiği konusunda bilgilendirebilir mi lütfen ? 

+1

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

Hocam o işlem belli bir günde yapılıyor ve o günde şuan geçti şuan yapabilirmiyim sen nasıl yaptın? 

Hocam kaydini alditmak istedigin  yerin ilce saglik mudurlugunu ara durumu anlat aile hekimini aninda sistemden degistiriyorlar. Ben bir gunde 3 kez degistirdim 

Hocam valla çok saolasın cidden dün geceden beri bunu düşünüyorum rüyalarıma girdi o derece,

en son askerlik şubesine gidip durumu anlatıp hastaneye kendim gidip yaptırsam olmaz mı diye soracaktım,

bu dediğin çok makbule geçti, saol var ol hocam bi gün karşılaşırsak bi yerde sana bi tatlı borcum olsun ;)

@zeybekustasi ve @LynXMaSTeR

hocam bana çıktı birlikte gittiğimiz 2 arkadaşa çıkmadı ben muayene olalı olmus 9 yıl onlara ise 5 er yıl o yüzden eski olanı tekrar muayeneye gonderiyorlar,

yani size gerekmediyse eğer sizin sistemde menude cıkmaz gerekenlerde çıkıyordur diye düşünüyorum.

Eyvallah hocam sagolasin. Isine yaradığına sevindim. Bende cok sıkıntı cekmistim umarim sıkıntısız halledersin

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

+1

Okumalısın. 

Başımıza hep okumadığımızdan gelir her şey. Biraz okusak çözücez aslında her şeyi.

bir yada iki sayfa geri bakarsan detaylı yazıyor.

dertli tarafından 29/Eki/18 22:05 tarihinde düzenlenmiştir

imzayı bıraktım basıyorum artık
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

+1

Okumalısın. 

Başımıza hep okumadığımızdan gelir her şey. Biraz okusak çözücez aslında her şeyi.

bir yada iki sayfa geri bakarsan detaylı yazıyor.

Aşağıdaki linkte hepsi yazıyor hocam bakabilirsin, 

https://www.tahribat.com/forum/bedelli-askerlik-25-yas-15-bin-tl-25-gun-askerlik-236968/51#msg2981473

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/manisada-yasanan-bedelli-askerlik-rezaleti--5830120?a=popular

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Mezuniyet sonrası muayene yoklama işlemlerini yapanlar önce parasını yatırsın 3 dekont ile sonra askerlik şubesine gitsin bu kadar. Tekrar muayene aile hekimi doktor vs yok. Benim smmm den dolayı tecilim vardı ilk gittiğimde nüfusumun bağlı olduğu askere alma bölgesine yazı yazıp tecilin kaldırılmasını talep ettiler. Ertesi gün tekrar gittim kaldırılmıştı ve işlemleri tamamladılar.

Mezuniyet sonrası muayeneye girmediyseniz nasıl oluyoru bi iki sayfa arkada anlatmış müritler. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

1 aylık süre ile bedelli vurmadı bana aralık da tecil bitecek.Borçlarım var 12 ay gidemem askere hatta yakın zamanda da gidemem.Askerligin 3 ayı normal gerisi bedelliye dönecek diye söylentiler var siz ne düşünüyorsunuz.Kaçak durumuna düşünce ne gibi durumlar oluşuyor.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

1 aylık süre ile bedelli vurmadı bana aralık da tecil bitecek.Borçlarım var 12 ay gidemem askere hatta yakın zamanda da gidemem.Askerligin 3 ayı normal gerisi bedelliye dönecek diye söylentiler var siz ne düşünüyorsunuz.Kaçak durumuna düşünce ne gibi durumlar oluşuyor.

Otelde kalma, çevirmelere dikkat et  hiç bir şey olmuyor 

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
Toplam Hit: 391924 Toplam Mesaj: 761
bedelli askerlik