folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

o 25 gün için idari izin verme zorunluluğu getirilirse eyvallah da, ben 25 gün için işten çıkarılacaksam sikerim o bedelliyi komple 5 ay yapar gelirim. öyle saçma şey mi olur ya

İdari izin verilmese de yıllık izinden verilir. Burda kamu personeli için sıkıntı yok ama özel sektörde çalışan personel bu konuda mobbinge uğrayacaktır. Ya kendi izninden git ya da işten çıkarırırz gibi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Harbiden o 25 gün nedir amk 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

o 25 gün için idari izin verme zorunluluğu getirilirse eyvallah da, ben 25 gün için işten çıkarılacaksam sikerim o bedelliyi komple 5 ay yapar gelirim. öyle saçma şey mi olur ya

İdari izin verilmese de yıllık izinden verilir. Burda kamu personeli için sıkıntı yok ama özel sektörde çalışan personel bu konuda mobbinge uğrayacaktır. Ya kendi izninden git ya da işten çıkarırırz gibi.

abi işe gireli 5 ay oluyor :D yıllık izin mi var (: 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

Artık o firmanın insafına kalmış :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

askerlik erkek için tazminatını alıp çıkmanın tek yoludur bende merak ettim şimdi nasıl olacağını

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

2-3 milyon kişiyi aynı anda 25 gün askere alamazlar herhalde

orayı nasıl halledecekler oda muamma ayda bir 100bin kişi mi çağıracaklar? yoksa bulunduğu ile yakın ve uygun olan yerlere mi dağıtacaklar 

3 milyon kişiyi ekimde askere aldıklarını düşünsene aq 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Şimdi bedelli çıktı diyelim.

Bu seferde işsizlik artacak :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Nan adı üstünde bedelli  adam bedelini ödüyor gitmemek için sen zaten adamı alınca işinden gücünden ediyosun

ki bedelli isteyen büyük bir kesim zaten üniversite mezunu e adam zaten 4.5 ay daha askerlik yapsa kısa dönem yapacak ne anladım bu işten ! 

bychaos tarafından 17/Tem/18 15:17 tarihinde düzenlenmiştir

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

93 Kasımlıyım, sanırım bana da vurdu değil mi? tüm 93 lülere çıkmış. Oh, çok şükür yahu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

O 25günü akıl edenin aklını zikeyim.

Beyinsiz herifler

Toplam Hit: 391369 Toplam Mesaj: 761
bedelli askerlik