folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Doğa Üstü Olaylar

Doğa Üstü Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    abi kesin anlıyorlardır ya ondan gelmiyorlardır

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    ya peki sizce buraya yazarken arkamizdasalar okuyabirler mi ?
    onlar bizden akilli mi oyuna getirelim topunu heheheh
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben onu yapmadım deil web camı kayıtta bıraktımm yattım iki gece üst üste ama bi sikim olmadı gelselerdi showtw ye satıodum görüntüleri 10 milyardan:D
    ---------------------

iso nun konuyu niye actigi ortaya cikti :)....Bende anlatayim bir olayda bir arkadas vardi Ataturkcu Dusunce Derneginden 45 yaslarinda arkadas:) birgun kisin 3 kafadar bunlarin koyune gezmeye gittik koy daglik bir alanda acayip soguk karfalan yagiyor don oluyor kalin kalin giyimisiz...koyde arkadasin amca oglunu da aldik yanimiza gece dolasiyoruz...bir mezarlik var yaninda geciyoruz karsi taraf dag acayip bir ses cikmaya basladi.....hussss hiss husss hisss husss hisss :)....neyse arkadasin amca oglu anlatti bu cinmis mezarligin yanindan gecerken boyle sesler cikarirmis karli ve soguk havalarda...bizim yanimizda gelen arkadasin birisi Fizik muhendisi dikkatini cekmis biz bir adim atiyoruz hussssssss diger adimda hisssssssssss u-i ayrimi :)...tabi arkadas olayi hemen cozdu koy dag eteginde ve hava karli it donar o sogukta :)....bizim kotlarin pacalari buz tutuyor ve yurudukce birbirine surtuyor kari tarafda dag oldugu icin bogaz seklinde acayi cekiyor ve ses yanki yapiyor acayip bir ses cikiyor iste koylulerde bunu yillardir cin saniyormus....Arkadasin amca oglu isin aslini ogrenince acayip sasirdi bize diyorki aman kimseye demeyin bizim cocuklar gece disari cikmiyor bunu ogrenirlerse gece koyun gencleriyle cikip daga dogru giderler sigara icki icerler gencligimzde biz oralarda alistik sigaraya ickiye falan dedi...tabi kimseye bahsetmedim...oye bir olay gecti basimizdan yillarin efsanesini curuttuk yani :)....bu tur olaylarda oluyor...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    tabi çok korkanlar inanmak istemiyolar ole yapin yoksa siyirirsiniz :d
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    noyan ole deme istersen!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gelsin bakıyim teke tek yumruk yumruğa görelim kim kazanır ama çarpmak yok ha ona göre a.q.

---
    koptum la ..carpmak yok ona gore :)

Eger inancli biriyseniz inancinizin icersiindeki kotu bir varliktan korkmayin eger inanciniz saglamsa...yoksa dinime kufreden musluman olsa turunden biriyseniz piskolojikmen kafayi siyirirsiniz ona gore...materyalistseniz zaten bosverin cin mi o da ne :) deyip gecin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek
    Aga cidden sıyırmak işten değil.Bi de fazla kafaya takarsan daha kötü oluyor.Bende de en çok stres yapan olay noyanınkiyle aynı.daha yazacak olaylar vardı buraya ama yazmıyorum a.q.En azından bu gece:))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    geç olmadan yazın yarın sınav var :P

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    of be siz insan halinden anlamazmısınız yazsanıza be yarın sınav var ak geç saatlerde yazmayın daokuyak :PPP

Toplam Hit: 49608 Toplam Mesaj: 315