folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Doğa Üstü Olaylar

Doğa Üstü Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    er3bus benle beraber yanimda bulununa 15 kiside gitmeli yani onlarda olayi yasadi tek degildim ona ne diyceksin hep berabermi delirmistik

ama arkadaslar birakin bu isleriya ben sordum yer altinda yasarlar dediler kimi dag dedi kimi bilmem nededi eniyisi ugrasmamak

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    bu video gercekmi waybe kapi nasil salllaniyor oyle

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badcat
    badcat's avatar
    Erkek
    walla arkadaşım surf yaparken rastladım ılk basta yalan olabılır dıye dusundum ama sonrada adamın nefes alısları ve tepkılerı bırazda olas ınandırdı sesını ac baya oyle izle bıkerede

wЭ└ جδмЭ ┬O βα∂جα┬
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek
    Valla ben seyrettim ama pek inandirici gelmedi nedense o halde iken kamera ile çekim yapmayi nasil düşünmüş ilginç yani.

Yakarız Bu Gezegeni...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ben kolyeli cin resimlerine bittim :P

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    la hala kapanmadımı bu topic:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    açtigina pisman olcak :d
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    evet o kolyeli cin i bende gordum hep goruyorum haha :d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kor4y
    kor4y's avatar
    Erkek
    Yaşım 15 istanbulda oturuyorum baımdan geçen olay tamamen gerçektir,

kimi yerlerde okumuştum çok cenabet gezersen gelirler diye doğrudur falan diye geçiştirmiştim, neyse ben yaklaşık 4 5 gün cenabet kaldıktan sonra gusül abdestimi alıp odama geçtim telefonumu karıştırırken ogün resmini çektiğim kızın bacaklarını gördüm :) dayanamadım başladım asılmaya (işin garibi abdest almadan önce hiç canım istemiyordu asılmayı abdest ne zman aldım öyle başladı vesvese galiba) neyse boşaldım girdim yatağa kolum incinmişti

hiç uyuyamıyordum hep uyanıyordum saat 4.30 sıralarnda kendi yatağımdan kalktım kolumu sardım abimin odasına geçtim abimin yanına kıvrıldım hiç adetim değildir fakat sırt üstü yattım ağrıdan dolayı, nasıl anlatsam uyuyormuydum uyumuyormuydum belli değil hani girdap böyle içine doğru çeker ya havayı aynı o şekil bedenim değilde sanki ruhum çekiliyordu direk cenabet halimle kelimei şahadet ve euzu besmele getirdim çok şükürki o gitti, sonra yine rüyamı gerçekmi farkında değilim bir baktım sitemizzin bahçesindeyim etraf alacakaranlık hiç ışık yok güvenlğin yanındayım bekçi içerde birden kedi geldi kucağıma garajdan çıkıp kara kedi bana inanamayacaksınız fakat sanki

telepati yoluyla abdest al gibi birşeyler söyledi ben inanılmaz korktum yine dua okumaya başladım fakat işin garibi hiçbirşey olmadı sonra attım bu kediyi elimden direk güvenliğe koştum camdan baktım fakat kafasına yana doğru uzatmış kapının arkasındaydı göremedim kapıyı bir açtım böyle acaip şekilde gülüyor oda abdest al diyordu bir anda uyandım hani filmlerde olurya biranda gözler açılır aynen öyle oldu hala alacakaranlık vardı dışarda hala geceydi ve hiç uykum yoktu uyandığımda işn garibi korkuda yoktu bir açıklama getirecek varmı?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeelzeBuB
    BeelzeBuB's avatar
    Erkek
    kor4y valla uzun cenabet dolaşınca olurmu bilmem ama benim 1 hafta - 10 gün cenabet dolaştığım olmuştur. Ama hec bişey yok walla

hadi ordan seksi!
Toplam Hit: 49610 Toplam Mesaj: 315