folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Japonya Hakkinda Hersey

Japonya Hakkinda Hersey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aha iste hiz dedigin budur.....

Onceki resim ofisteki baglanti. Asagidaki resim evdeki baglanti.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

ev ev değil odtü amk ranza varmı hocam kalacak 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

o bağlantı hızı ne öyle :D ne kadar ücret ödüyorsun bu bağlantı için bir de. Üşenmeden her soruyu cevaplamışsın ağzına sağlık

There is no life without struggle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

abi bunlar kaç alfabe kullanıyor? internette biraz araştırdım 4 diyor. biri latince imiş. peki bunların hangisi daha çok kullanılıyor?

ilginç bir durum :|

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bukalemun bunu yazdı

o bağlantı hızı ne öyle :D ne kadar ücret ödüyorsun bu bağlantı için bir de. Üşenmeden her soruyu cevaplamışsın ağzına sağlık

Aylik olarak yaklasik 37tl falan.

@Helyum : Hocam 3 cesit alfabe var. Hiragana, katakana ve kanji. Hiragana ve katakanada her birinde 47 harf var yani bizdeki ABC gibi.

Kanji ise, kokeni Cine dayaniyor, suan yaklasik 1800 tane Kanji var. Japonlar bunlara Joyo Kanji der. Her bir karakter baska bir karakter ile olusturdugu kombinasyon ile kelime uretiliyor.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Hemen burs alıp japonyaya geliyorum :))

Hocam japon üniversiteleri nasıldir?

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

Oha... Hocam ben ranza flnda istemiyorum, uyku tulumunu alir gelirim bana 2 metre kare bi yer ayirsaniz yeter, ses etmem, rahatsiz etmem, ev islerinide hallediveririm camasir bulasik temizlik, cocugunun odevlerine felanda yardim ederim :) cuvalla hdd leri getirip o interneti kullanayim yeter :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

Hemen burs alıp japonyaya geliyorum :))

Hocam japon üniversiteleri nasıldir?

Egitimi cidden kalitelidr. Ozellikle bilisim ve insaat, sanirim bu ikisini soylememe gerek yok.

MaviGozluDev: Gel hocam HDD leri doldur cuvala. Herhalde 2 gunde bir cuval dolusu hdd download edersin :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    bukalemun bunu yazdı

Aylik olarak yaklasik 37tl falan.

@Helyum : Hocam 3 cesit alfabe var. Hiragana, katakana ve kanji. Hiragana ve katakanada her birinde 47 harf var yani bizdeki ABC gibi.

Kanji ise, kokeni Cine dayaniyor, suan yaklasik 1800 tane Kanji var. Japonlar bunlara Joyo Kanji der. Her bir karakter baska bir karakter ile olusturdugu kombinasyon ile kelime uretiliyor.

internetten bayagıdır bakıyorum kafam karıştı :| aslında kolay diyorlar yapı olarak türkçeye benziyormuş. yalnız bu öyle kitaptan falan okumayla öğrenilmez kanımca :| mesela sen nasıl öğrendin abi? en çok nerede zorlandın?

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Helyum bunu yazdı

internetten bayagıdır bakıyorum kafam karıştı :| aslında kolay diyorlar yapı olarak türkçeye benziyormuş. yalnız bu öyle kitaptan falan okumayla öğrenilmez kanımca :| mesela sen nasıl öğrendin abi? en çok nerede zorlandın?

Katakana ve Hiragana cok basit, yaklasik 10 gunde 15 gunde ogrenebilirsin. Sorun olan kanji. Ama burada yasiyorsan eger yaklasik 6 ayda asagi yukari 300 tane ogrenebilirsin. Yaz deseler yazamazsin ama enazindan gunluk olarak kullanilan temel kanjileri ogrenebilirsin.

Ben Japonca ogrenmeye karar verdigimde, ilk okul kitaplari almistim. onlarla calistim.

Illa ogrenecem dersen, ogrenmesi zor, ama zamanlar yavas yavas kendiliginden ogreniyor insan.

Toplam Hit: 44879 Toplam Mesaj: 335